9. Kolo 09:45 Juve - Rangers 2:3 (2:1)

05.11.2013 07:54

Tento víkend nás čekal souboj o čelo tabulky s týmem Juve. Tým soupeře šel do zápasu jako papírový favorit. Zápas byl již od prvních minut hodně vyhecovaný, což ukázala 3 minuta utkání, kdy našeho hráče kopl hráč soupeře v přerušené hře a náš hráč na to reagoval žduchnutím a po zásluze byli oba vyloučeni. V tomto nervózním utkání šel nejprve do vedení náš tým. Kdy udělal chybu soupeřův brankář kdy za svá záda propustil lehce tečovanou střelu. Slabý výkon brankářů v tomto utkání potvrdil i náš brankář, když lehkou střelu neudržel a míč mu mezi prsty spadl do brány. Do poločasu náš tým inkasoval ještě jednou kdy po standartce se k dorážce do prázdné brány dostal soupeř. Poločas skončil výsledkem 1:2. Do druhého poločasu nastoupil náš tým úplně v jiném duchu, přestal diskutovat s rozhodčími a začal se koncentrovat na naši hru. V druhém poločase jsme již byli lepší než soupeř. A výsledek jsme otočili na konečné skóre 3:2. V tomto zápase jsme ukázali velkou bojovnost. Jinak celý zápas ovlivnil špatný výkon jednoho z rozhodčích který pískal podruhé v životě což bylo velice znát.

Zápisy z utkání

10. Kolo 09:45 Rangers - Poclain B 3:0 (0:0)

05.11.2013 07:56
Do druhého zápas s Poclain B  jsem šli s jasným cílem. Nic jiného než výhra nás nezajímalo. V prvním poločase se postaral o rozruch jen náš brankář když se mu v průběhu hry rozpadla ortéza. Jinak byl první poločas bez vážných šancí a skončil 0:0. Druhý poločas začal o...

Tento víkend nás čekal souboj o čelo tabulky s týmem Juve. Tým soupeře šel do zápasu jako papírový favorit. Zápas byl již od prvních minut hodně vyhecovaný, což ukázala 3 minuta utkání, kdy našeho hráče kopl hráč soupeře v přerušené hře a náš hráč na to reagoval „žduchnutím“ a po zásluze...