Novinky

Nová sezóna

13.09.2013 10:24

Zdravím všechny příznivce našeho futsalového týmu. Již v tuto neděli to je 15.9. v 9:00 se otevře sezóna pro ambiciózní futsalový tým Rangers Brno.

První zápas začne proti týmu Béďa tým, druhý bude proti Street Players. Snad oba zápasy dopadnou výtězně.

Tím to Vás Všechny zveme na hriště v Komárově na hřišti MU Brno - fakulta sportovních studií

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na webu futsalového týmu Rangers Brno

Tento tým vznik především ze dvou týmů a to Albion a Allin v roce 2013.

V případě zájmu hrát futsal za náš tým tak nás neváhejte kontaktovat

Zápisy z utkání

10. Kolo 09:45 Rangers - Poclain B 3:0 (0:0)

05.11.2013 07:56
Do druhého zápas s Poclain B  jsem šli s jasným cílem. Nic jiného než výhra nás nezajímalo. V prvním poločase se postaral o rozruch jen náš brankář když se mu v průběhu hry rozpadla ortéza. Jinak byl první poločas bez vážných šancí a skončil 0:0. Druhý poločas začal o...

9. Kolo 09:45 Juve - Rangers 2:3 (2:1)

05.11.2013 07:54
Tento víkend nás čekal souboj o čelo tabulky s týmem Juve. Tým soupeře šel do zápasu jako papírový favorit. Zápas byl již od prvních minut hodně vyhecovaný, což ukázala 3 minuta utkání, kdy našeho hráče kopl hráč soupeře v přerušené hře a náš hráč na to reagoval „žduchnutím“ a po zásluze...